IMG_1458.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twoje Imię i Nazwisko
Wiek
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Nie jest tajemnicą, że większość z nas wierzy w to, że proces uczenia się języka jest nudną rozrywką z niekończącą się ilością ćwiczeń gramatycznych. Zaczynając uczyć się języka obcego jedną z większych obaw jest rozpoczęcie konwersacji z drugą osobą. 

Indywidualne konwersacje z lektorem, to szansa na dopasowanie lekcji do Twoich potrzeb! To swoboda wyrażania swoich myśli i rozmów na tematy, które właśnie Ciebie interesują, i właśnie Tobie są potrzebne!

Jeśli krępuje Cię rozmowa w grupie, masz problemy ze swobodnym mówieniem w obcym języku, to te lekcje są właśnie dla Ciebie!

Nie ma potrzeby kupowania zbędnych i drogich podręczników do nauki języka. Dbamy o środowisko, oszczędzamy pieniądze i drzewa. 

Lekcje 1-2-1 przez internet to lekcje w miejscu i czasie, o którym Ty decydujesz, bez znaczenia czy będzie to domowe zacisze, podróż, wieczorny jogging czy po prostu drugi koniec świata. Oszczędzasz czas i pieniądze na dojazdy. 

Jedyne co będzie Ci potrzebne, to dostęp do szybkiego internetu i jeden z komunikatorów takich jak Skype, WhatsApp lub Facetime. 

Zanim podejmiesz decyzje o wykupieniu lekcji z Academy of English możesz skorzystać z bezpłatnego testera zajęć, który odpowie na wszystkie Twoje pytania, ustali Twoje potrzeby, określi poziom języka, ale przede wszystkim stworzy szkic zajęć, dopasowanych do Twojego poziomu i oczekiwań. 

Masz do wyboru dwa różne rodzaje lekcji, fixed i flexi. Lekcja fixed to standardowa 60 minutowa lekcja z lektorem poprzez Skype, FaceTime lub WhatsApp. Lektor zaproponuje Ci materiał odpowiedni do Twojego poziomu, który bedzie realizowany według Twoich indywidualnych potrzeb. Lekcja flexi to 60 minutowa lekcja, która może być podzielona na 2 lub 3 części, nie krótsze niż 20 minut każda. Każda z części może odbyc się w różnych terminach. Znakomicie sprawdza się tym, którzy mają napięty grafik lub chcą skupić się na krótkich konwersacjach. 

Jak już zdecydujesz się na lekcje z Academy of English, po prostu wpłać odpowiednią kwotę na zamieszczony numer konta lub przez system płatności paypal. 

Pamiętaj, w Academy of English nie obciążamy Cię za niewykorzystaną lekcję! Nic nie tracisz. W Academy of English wiemy, że życie czasem płata figle i nie ponosisz żadnej odpowiedzialności za wcześniej umówione lekcje! Po prostu umówmy się jeszcze raz. Jedynie jak najszybciej poinformuj nas o problemie, żebyśmy ten czas mogli wykorzystać z innym klientem.

Po wykupieniu pakietu lekcji, masz 14 dni na sprawdzenie i zastanowienie się czy odpowiada Ci ta metoda, a jeśli nie, masz prawo do rezygnacji i zwrotu kosztów. Zapłacisz jedyne za lekcje, z których skorzystałeś.

Sprawdź w zakładce KUP LEKCJE dostępne pakiety lekcji a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się poprzez zakładkę KONTAKT. 


Już dziś umów się na bezpłatny 15 minutowy tester lekcji z Academy of English wypełniając poniższy formularz. Administratorem danych osobowych jest Academy of English. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. 

Media Społecznościowe